На кожному семінарі з Конституційної формалізації ТГ   активісти просять – “дайте шаблон, зразок, алгоритм і т.п.” Далеко не кожен може самостійно пройти шлях від постановки задачі до її вирішення. Та це і не треба. Прочитати завершену теорію, осмислити і прийняти, чи відхилити – набагато простіше і ефективніше в плані оволодіння масами.

Має бути група ідеологів, розроблена і узгоджена одна МЕТА і ШЛЯХ її досягнення.  Це є необхідна умова для обєднання зусиль. Щоб здійснити УЗГОДЖЕННЯ позицій потрібна редакційна колегія, яка “почує кожного” і відбере раціональні думки. Цей проект Статуту ТГ є результатом такої моєї редакційної роботи протягом більше 2-х років. Перші редакції вже були віддруковані 200 екз. і представлені на Майдані 2013-14рр.

Я певен, що можу аргументувати і захистити кожне положення проекту цього Статуту.

Я свідомий того, що процес покращення, розширення, поглиблення – безкінечний.

Я свідомий також того, що у кожного з нас свій досвід і свій шлях формування власних переконань (єдино вірних!!) і багато хто на першому ж слові, яке не сподобалося, волає: “Маячня!” і кидає працю в урну. Так ми ніколи не сфомулюємо Мету, без якої немислима остаточна перемога.

Нас ніби влаштувує  обгрунтована десятками “мудрих” аналітиків глибокодумна “мета” “Жити по-новому”, тому так і живемо…

Володимир  Степаненко